Hakkımızda

Zerin Kültüral 

2001 yılında "Bir an bütün bir yaşamı saklar içinde" sloganıyla başlattığı  konsept bebek ve çocuk fotoğrafçılığıyla Türkiye'de bir ilke imza atan Zerin Kültüral çocuklara adadığı çalışmalarına bir yenisini daha ekleyerek 2006 yılında kurduğuSanatsal Yetenk Ajansıyla  başarılı projelere imza atmaya devam ediyor...

Dile kolay yukarıdaki satırları okuyunca anlayacağınız üzere    oyunculuk sektöründe 12. yılımızdayız... Bir, iki, üç derken bin'in üzerinde oyuncu yüzlerce marka ile yapılan çalışmalar... Reklamlar, katalog çekimleri, dizi ve sinema projeleri, defileler ve daha nice projeler. Oyuncularımızla birlikte kocaman bir aile olarak onların sanatsal gelişimlerinde önemli bir rol oynamak gerçekten çok keyifli. Bugün ekranların aranan yüzlerini keşfetmek onların gelişimini takib etmek ve birlikte güzel projelere imza atmak...


Fulya Gökçek (Cast Direktörü)

Uzun yıllar uluslararası ve ulusal kurumsal markalarda bilgi işlem, satış ve pazarlama departmanlarında başarıyla çalışan Fulya Gökçek; Zerin Kültüral ile tanıştıktan sonra profesyonel kariyerini radikal bir şekilde değiştirerek ajansımızda çalışmaya başladı ve kısa sürede kast sektörünün inceliklerini öğrendi. Bugün 1500'ün üzerinde oyuncu kadromuz ve bizimle çalışan onlarca prodüksiyon ve yapım şirketi arasında mekik dokuyarak oyuncularımızın güzel projelerde yer almasını sağlamakta ve kadromuzun genişlemesi için usanmadan sıkılmadan aileleri ve oyuncuları bilgilendirmekte hatta bir ajan tadında onların işlelere gidip gitmediğini takip etmekte.


Oya Salman (Oyuncu Koçu)

Lise eğitiminden sonra Murat Tanır‘dan özel tiyatro dersleri almıştır. Ayla Algan’dan sinema oyunculuğu, senaryo teknikleri, sinema dili, diksiyon ve tiyatro dersleri almıştır. Tiyatro ve televizyon oyunculuğu yapmıştır. 2007 yılında yurtdışında çok popüler olan black light tiyatro tekniğine gönül vererek konu üzerinde araştırmalar yapmıştır. 2008 yılında Kapkara Show siyah ışık tiyatrosunu kurmuştur. Televizyon ekranlarında ilk kez SHOW TV “Yetenek Sizsiniz” programında yayınlanmış ve büyük beğeni toplamıştır. Halen Müjdat Gezen yönetimindeki müzikalde showlarını sergilemektedir. Ayrıca bir çok Belediye ve özel sahnelerde çocuk oyunlarını başarıyla sunmaktadır. Birçok çocuk oyuncuya oyuncu koçluğu yapan Oya Salman okullarda çeşitli gösterilerde yönetmenlik ve drama öğretmenliği yapmıştır. Zerin Kültüral Sanatsal Yetenek Ajansında oyuncu koçluğu yapmaktadır.


E.Selin Uçal (Psikolog)

İtalyan lisesinden mezun olduktan sonra psikoloji dalında (Ba Psychology) üniversite öğrenimi için,  İngiltere University of Exeter a gitmiş aynı üniversite de İş ve Organizasyon Psikolojisi master (Msc) ını tamamlamıştır. 2003 yılından beri uzman psikolog olarak; özellikle iş, aile ve sağlık psikolojisi alanlarında ergen ve yetişkinlere yönelik çalışmaktadır. Buna ek olarak, her yaştaki çocuklarla da İngiltere’ de University of Wales’ de eğitimini aldığı ‘Sanatla Psikoterapi’ çalışmaları yapmakta; ve bunu Türkiye’ de yaymaya çalışmaktadır.  Aynı zamanda, şu an Sağlık Psikolojisi alanında yine İngiltere ye bağlı olarak doktoraya (PhD in Health Psychology) başlamıştır. Coaching- Hipno-terapi ve NLP eğitmen sertifikalarina sahiptir ve Uluslar arası düzenlenen yıllık çeşitli kongrelere katılmıştır.  İngiliz Psikologlar Derneği, Amerikan Aile Terapisi Derneği, Türk Psikologlar Derneği, Uluslar arası Psiko-Onkoloji Derneği ve Uluslar arası İş ve Organizasyon derneği ve İngiliz Sanatla Terapi Derneği üyesidir. Büyükada Halk Eğitim Merkezinde gönüllü psikolog olarak 2 sene boyunca çalışmıştır. Aynı zamanda Kanserle Savaş Vakfında sağlık psikologu olarak çeşitli çalışmalara katılmıştır.

Empatia Psikoterapi ve Kişisel Gelişim Merkezi nin kurucusudur. Zerin Kültüral Sanatsal Yetenek Ajansında ailelere ve çocuklara destek oluyor.